Başarılı öğretmen ve öğrencilere ücretsiz tatil

Bu haber 14 Haziran 2016 - 23:32 'de eklendi ve 575 kez görüntülendi.

Başarılı öğretmen ve öğrencilere ücretsiz tatil (2)Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan ‘Gelecek Sizin Elinizde Projesi’ kapsamında il genelinde eğitimin her alanında yapılmakta olan çalışmalar doğrultusunda başarılı öğrenciler ve öğretmenler tatil ile ödüllendirildi.

Haber Merkezi

Gelecek Sizin Elinizde Projesi kapsamında, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından seçilen başarılı öğrenci ve öğretmenler aileleri ile birlikte, Bodrum’da ki bazı otellerde ücretsiz tatil yapma imkanı yakaladı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci; “Bu proje sayesinde eğitimin her alanında desteği almak için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapıyoruz. Bu faaliyetlerden birisi de başarılı öğrenci ve öğretmenlere tatil imkânı. Muğla genelinde otellerimiz ile irtibata geçerek projemizden bahsettik. Olumlu dönüşler almaya başladık. Bizlerde yaptığı başarılı çalışmaları, davranışları ile örnek teşkil eden öğrenci ve öğretmenlerimizi işbirliği ile bu otellerde ağırlıyoruz.” dedi.

Ayrıca Ekinci, eğitime verdikleri desteklerden dolayı Bodrum İsis Hotel, Bodrum Zeniya Park Resort ve Bodrum Mandarin Oriental yöneticilerine teşekkür ettiklerini ve bu desteği her otelden beklediklerini söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.