Başarılı hentbolculardan Başkan Gürün’e ziyaret

Bu haber 02 Haziran 2016 - 1:00 'de eklendi ve 571 kez görüntülendi.

Başarılı hentbolculardan Başkan Gürün’e ziyaret  (1)Köyceğiz Belediyespor Erkek hentbol Takımı Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Haber Merkezi

Ankara’da oynanan 1.lige yükselme karşılaşmalarında şampiyon olan ve 1.lige yükselme başarısı göstererek Muğla’yı gururlandıran Köyceğiz Belediyespor Hentbol takımı Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü ziyaret etti.

2.Ligde Muğla’da kendilerine sağlanan destekle çok iyi bir sezon geçirdiklerini söyleyen Köyceğiz Belediyespor Hentbol takımı Türkiye 1.Hentbol Ligi’nde Muğla’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler.

Gelecek yıl Türkiye 1.Hentbol Ligi’nde Muğla’yı temsil edecek olan Köyceğiz Belediyespor Hentbol Takımı’nı başarılarından dolayı kutlayan Başkan Osman Gürün, Köyceğiz Belediyespor’un Muğla’nın takımı olduğunu, önümüzdeki sezon maçlarını Muğla’nın farklı ilçelerinde farklı sahalarda oynayarak ilde önemli bir taraftar kitlesinin desteğini alabileceğini söyledi.

Gürün; “Ülkemizde ve Muğlamızda futbol dışındaki branşlara da yatırımlar yapmalı, genç nüfusumuzun spora yönlendirebilmeliyiz. Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak Muğla genelinde bütün kulüplerimize destek oluyor, ilçelerimize spor tesisleri kazandırıyoruz. Köyceğiz Belediyespor’un önümüzdeki yıl hentbol 1.liginde Muğlamızı en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Muğla’nın takımı olarak iç saha maçlarını ilimizin farklı ilçelerindeki sahalarımızda oynayarak önemli bir taraftar kitlesini arkasına alabilir ve hentbol sporuyla diğer ilçelerimizi buluşturabilir.1.lige yükselme başarısı gösteren Köyceğiz Belediyespor hentbol takımımızı kutluyor, ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.