Baro Başkanı Uzun’a teşekkür ziyareti « Hamle Gazetesi

Baro Başkanı Uzun’a teşekkür ziyareti

Bu haber 26 Aralık 2017 - 22:59 'de eklendi ve 619 kez görüntülendi.

Tazelenme Üniversitesi Projesi Yürütücüsü Prof. Dr. Muammer Tuna ile üniversitenin öğrencileri Muğla Baro Başkanı Avukat Cumhur Uzun’u ziyaret ederek verdikleri destekler için teşekkür ettiler.

Haber Merkezi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı ve Tazelenme Üniversitesi Projesi Yürütücüsü Prof. Dr. Muammer Tuna ile üniversitenin Öğrencileri Muğla Barosu Başkanı Avukat Cumhur Uzun’u makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Baro Başkanı Uzun’a Cumhuriyet’in Kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün bir vecizesinin yer aldığı çalışmayı hediye eden Tuna ve Tazelenme Üniversitesi Öğrencileri Baro Başkanı Uzun’a Muğla’daki çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Tuna, Muğla Barosu’nun kentteki STK’la verdiği desteğinin önemini anlatarak, “Tazelenme Üniversitesi Projesi Yürütücüsü olarak şahsım ve arkadaşlarım adına Sayın Baro Başkanımız Cumhur Uzun’a ve şahsında tüm yönetim kurulu üyelerine bizlere verdikleri destek için teşekkür ediyoruz” dedi.

Muğla Baro Başkanı Avukat Cumhur Uzun ise Tazelenme Üniversitesi Projesi ile ilgili çalışmaları ilgi ile takip ettiğini anlatarak, teşekkür ziyareti nedeniyle Prof. Dr. Muammer Tuna ile Tazelenme Üniversitesi öğrencilerine teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.