Barınak sakinlerine ziyaret

Bu haber 04 Nisan 2014 - 19:59 'de eklendi ve 639 kez görüntülendi.

barinaksakinlerine651156165Marmaris Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan veterinerler Marmaris’te bulunan havyan barınağını ziyaret ettiler.

Haber Merkezi

30 Mart yerel seçimlerinin ardından Büyükşehir Yasası kapsamında Muğla Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanına girecek olan kedi barınağı Marmaris ve Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hekimlerince ziyaret edildi. İskoç asıllı İngiliz vatandaşı Jeannie Thirkill tarafından bakımları yapılan hayvanların yaşam alanlarında incelemelerde bulunan Muğla Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hekimi Buket Kallem, Marmaris Belediye Veteriner Hekimi Ünsal Paşalı’ı eksiklikler hakkında bilgi aldı.Hayvanların yem ihtiyaçlarının yanında barınağın fiziki eksikleri hakkında da bilgi alan veteriner hekimler iyileştirme çalışmalarının bir an önce yapılacağını söyledi.

Basında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Jeannie Thirkill, “Belediye her zaman bizim yanımızda oldu, bu konuda hiç endişem olmadı ancak seçim süreci sonrası oluşan devir nedeniyle bir kaç gün endişe duydum. Hem belediyemiz hem de Türkiye’nin yarınları için umudum var” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.