Balbay’a büyük ilgi

Bu haber 29 Ocak 2014 - 19:51 'de eklendi ve 668 kez görüntülendi.

balbayimza65116515Muğla Belediyesinin düzenlediği ‘Geçmişten Günümüze Türkiye’ konferansı için Muğla’ya gelen CHP Muğla Milletvekili Mustafa Balbay Konferans sonrası hayranlarına kitaplarını imzaladı.
İlkay Yıldız
Gazi Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferansa yoğun ilgi büyük olurken CHP Milletvekili Balbay, hayranlarını kitaplarını imzaladı ve bol bol fotoğraf çektirdi. Konferansa Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar, CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk, Kafaca Belediye Başkanı Murat Gökalp, Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ünal Türkeş, CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Bahattin Gümüş ve vatandaşlar Katıldı.
Konferans da konuşan CHP Muğla Milletvekili Mustafa Balbay, “ Özgürlüğüme kavuştuğumun bugün 50. günü. Artık esareti değil, özgür günleri sayıyoruz. Uğur Mumcuları, Ahmet Taner Kışlalıların bu ülkeye, bizlere verdiklerine karşılık büyük borcumuz var. Artık gelinen noktada bu borcu sadece onların düşüncelerini iktidara taşıyarak ödeyebiliriz diye düşünüyorum” dedi.
Konferansın ardından Mustafa Balbay Gazi Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde hayranları ile bir araya gelerek kitaplarını imzaladı ve hayranları ile sohbet ederek bol bol fotoğraf çektirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.