Bakraç Beach Park açıldı

Bu haber 06 Mayıs 2013 - 17:33 'de eklendi ve 2.131 kez görüntülendi.

babatas123163545Koca Çalış’a birçok etkinliğin yapılabileceği, kır düğünlerin gerçekleştirilmesi içinde organize edilen Bakraç Beach Park hizmete açıldı. Yeni açılan işletmelere hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştiren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, işletmeyi gezerek ilçeye hayırlı olmasını diledi.
Haber Merkezi
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın gerçekleştirdiği ziyarete Başkan Yardımcısı Metin Talaş’da katıldı. İşletmeyi gezen ve çalışanları ile sohbet eden Saatcı, “Organizasyon konusunda Bakraç zaten 14 yıldır birebir benim gördüğüm başarıya sahip bir firma. Nebi kardeşimin öğretmenliğindeki başarılarını da biliyorum. Burayı gördükten sonra şunu ifade edebilirim ki, Nebi hoca tüm birikimini burada göstermiş. Böyle bir işletme Fethiye’de ihtiyaçtı. Kır düğünü yapılabilecek ve açık alanı çok fazla olan ve denize 10 metre uzaklığı olan bir işletme. Burada gün batımı ve sabahları emin olun bambaşka olur. İnşallah buradaki emeğini Allah-ü Teala ona geri döndürür. Yenge hanımda çok fedakar. Burada en önemlisi 10 – 15 kişi iş istihdamı olacak. Ben Nebi hocayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Bakraç Beach Park işletme sahibi Nebi Akgül ise, “Fethiye’deki güzelliklere bir şeyler katkı sağlamak istedik. İnşallah bir şeyler yapabilmişizdir. Başkanımın nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.