Bakan Kılıç’tan müjde « Hamle Gazetesi

Bakan Kılıç’tan müjde

Bu haber 18 Ekim 2014 - 0:01 'de eklendi ve 805 kez görüntülendi.

bakanmujdeeeGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk’e Köyceğiz, Kavaklıdere ve Seydikemer’e yapılacak bazı sportif yatırımlar ile ilgili müjde verdi.
Haber Merkezi
Türkiye Organ Nakli Kuruluşları Koordinasyon Derneği tarafından ‘Transplantasyon-14’ isimli kongrenin açılışı için Bodrum’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk’ün girişimleriyle Kavaklıdere, Köyceğiz ve Seydikemer Belediye Başkanları ile bir araya geldi. Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, ile Seydikemer Belediye Başkan Danışmanı Mustafa Ali Türkan’ın katıldığı görüşmede AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk, Bakan Kılıç’tan AK Partili belediyeler için bazı talepler iletti.
Köyceğiz’e de kapalı salon
Her üç ilçede düzenlenen Yağlı Pehlivan Güreşleri ile ilgili nakdi yardım yapılacağını müjdeleyen Bakan Kılıç, yine bu üç ilçe için 2’şer tane halı saha yapacaklarını müjdeledi. Görüşmeyi değerlendiren AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk, “Bir açılış için ilimize gelen Sayın Bakanımıza belediye başkanlarım adına teşekkür ediyorum. Halen Seydikemer ve Kavaklıdere ilçelerimizin Kapalı Spor Salonlarının yapımları sürüyor ve Bakanımız Köyceğiz İlçemize de bir tane kapalı spor salonu yapılacağını söyledi. Bakanımız çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.