Bahçeşehir Koleji ilk mezunlarını verdi

Bu haber 30 Mayıs 2019 - 0:24 'de eklendi ve 1.032 kez görüntülendi.

Muğla Bahçeşehir Koleji’nin ilk mezunlarını verdi. Okul yerleşkesinde düzenlenen törende öğrenciler kep fırlatarak mezuniyet coşkusunu yaşadı.

Muhittin Direk

Muğla Bahçeşehir Koleji’nin ilk mezunlarını verdi. Okul yerleşkesinde düzenlenen törende öğrenciler kep fırlatarak mezuniyet coşkusunu yaşadı.

Bahçeşehir Koleji’nde düzenlenen mezuniyet törenine Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Ali Ertaş, İlk Okul ve Orta Okul Müdürü Çağlar Toksöz, Lise Müdürü Halil Özgür Harıp, Sınıf Öğretmenleri, Öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Muğla, Menteşe İlçesi Bahçeşehir Koleji’nde düzenlenen mezuniyet töreni Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından mezun olan öğrenciler Okul Flaması ve Türk Bayrağını 7. ve 11. sınıf öğrencilerine devrettiler. Mezun olan öğrencilerin diplomaları ve okul flamalarını sınıf öğretmenlerinin elinden aldılar. Mezuniyet Kütüğüne plaka çakılmasının ardından öğrenciler tarafından müzik dinletisi yapıldı. Öğrenciler keplerini havaya atarak mezuniyet sevincini aileleri ile birlikte yaşadı.

Törenin ardından konuşan Bahçeşehir Genel Müdürü Ali Ertaş; “Bahçeşehir Koleji olarak velilerimizin bizlere duyduğu güveni boşa çıkartmadık. Öğrencilerimizin başarısını ve ilk mezunları veriyor olmanın gurunu yaşıyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.