Aydınlatma sistemlerini yeniliyor

Bu haber 12 Ağustos 2015 - 18:41 'de eklendi ve 632 kez görüntülendi.

aydinlatma15165165Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki mahallelerin aydınlatmalarını ve anons sistemlerini yenileyerek vatandaşların hizmetine sunuyor.

Hafize Ataseven

Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki mahallelerin aydınlatmalarını ve anons sistemlerini yenileyerek vatandaşların hizmetine sunuyor.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, “Karşıyaka Mahallemizdeki Anfi tiyatronun bulunduğu alanda ki hattımızı ve kablolarını yenileyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Buradaki aydınlatmamız daha verimli olurken, elektrik tesisatımızda daha güvenli hale geldi. Ayrıca bu mahallemizde bulunan alana halka açık bir tuvalet yaptık. Bunun yanın da Hisar Dağımızda bayrağımızı aydınlatmayı sağlayan elektrik sistemini yeniledik. Yaptığımız bu çalışma sayesinde 3/1 oranında bir tasarruf sağladık. Öte yandan Kırsal mahallelerimizdeki bütün anons sistemlerini, buna camilerimizdekiler de dahil, yenileyerek halkımızın hizmetine sunduk. Şuan hepsi çalışıyor. Zaman zaman ekiplerimiz tarafından kontrolleri yapılıyor” dedi.

Başkan Gümüş, Dağpınarı ve Yerkesik Mahallerindeki çalışmalar hakkında da bilgiler vererek, “Dağpınarı Mahallemize kazandırdığımız çok amaçlı düğün salonumuzun elektrik tesisatı ve aydınlatmasını tamamlayarak mahalle halkımızın hizmetine sunduk. Ayrıca Yerkesik mahallemizdeki Pazar yerinin elektrik tesisatını yenileyerek daha güvenli hale getirdik. İlave aydınlatmalar ekleyerek, Yerkesik’li vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.  Belediyemiz ekiplerimizce ilçemizdeki gerek elektrik tesisatı, gerekse aydınlatma çalışmaları talep ve istekler doğrultusunda yapılmaya devam ediyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.