Aydınlatma direklerine bakım

Bu haber 05 Nisan 2017 - 0:16 'de eklendi ve 339 kez görüntülendi.

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Elektrik birimi ekipleri İlçe genelindeki Park, Bahçe ve Sahil şeridinde bulunan aydınlatma direklerine bakım onarım ve yenileme çalışması başlattı.

Haber Merkezi

Elektrik Birimi ekipleri Milas genelinde bulunan Park ve Bahçelerde bulunan tüm aydınlatma direklerinin bakım ve onarım çalışmasını gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında arızalı armatürler ve ampul değişimi ile dekoratif aydınlatma direklerinin bakımı da yapılıyor. fatih evden eve nakliyat Ekipler ayrıca Güllük, Ören gibi önemli turistik mahallelerinin sahil şeridi aydınlatmalarının da yaz sezonu öncesi bakımlarını ihmal etmiyor.

Çalışmalara dair açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Park, Bahçe ve Sahil aydınlatmalarımız geniş bir alan üzerinde bulunmakta. Nakliyat Bu anlamda çok fazla arızalı aydınlatma direği mevcut. Ekiplerimiz daha önceden tespit ettikleri yanmayan aydınlatma direklerinin tüm bakım ve onarımını gerçekleştiriyor. Ören ve Güllük gibi önemli turistik mahallelerimizin de sahil şeridinde bulunan aydınlatma direklerinin bakım ve onarımı sürüyor. Çalışmalarımızı yaz sezonu önce tamamlayacağız” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.