Aydın Sanayi Odasından MUTSO’ya ziyaret

Bu haber 07 Eylül 2013 - 10:40 'de eklendi ve 803 kez görüntülendi.

aydinsanayimutso1213216513213213Aydın Sanayi Odası (AYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Salih Fahlioğulları, Merve Alpargun Altuntaş ve Genel Sekreter Kerem Öden Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş’u makamında ziyaret etti.
Haber Merkezi
Aydın Sanayi Odası (AYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Salih Fahlioğulları, Merve Alpargun Altuntaş ve Genel Sekreter Kerem Öden Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş’u makamında ziyaret etti. Ziyarette MUTSO Meclis Başkanı Şükrü Altınay, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Mustafa Ercan, Mehmet Dişçigil ve Yönetim Kurulu Üyesi Salih Atayolu hazır bulundular.
AYSO yönetimini Muğla’da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirten Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Başkan Karakuş, geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan Oda Organ seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulunarak; “Seçim sonrası çalışmalarımızı kaldığımız yerden devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz 3’ncü dönemde daha bilinçli, daha profesyonel, ilimize ekonomik anlamda ciddi getirileri olacak projelerle hizmet vereceğiz” dedi.
Aydın Sanayi Odası (AYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, komşu il odaları olarak sürekli iyi ilişkiler içinde olmaları gerektiğini belirterek, “Bizler birbirine yakın Odalarız. Birbirimize her alanda destek olmalıyız. İlişkilerin bu denli yakın olması bölgemiz için de avantajdır” dedi. AYSO Başkanı Şahin sektörlerin birbirlerine daha yakın, dayanışma içinde çalıştıkları takdirde daha verimli projelere imza atacaklarını belirterek, ekonomik açıdan, gelişmişlik açısından daha aktif olunacağını kaydetti.
Konuşmaların ardından MUTSO Meclis Başkanı Şükrü Altınay günün anısına AYSO Başkanı Mehmet Yunus Şahin’e plâket verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.