Avusturya büyükelçisi Muğla’da

Bu haber 30 Nisan 2013 - 10:10 'de eklendi ve 826 kez görüntülendi.

buyukelcimugla21316546132131Avusturya’nın Ankara Büyükelçisi Klaus Wölfer, Muğla Valisi Fatih Şahin’i ziyaret etti. Büyükelçi Wölfer, Muğla’nın turistik bir il olması nedeniyle kendileri açısından önemli olduğunu söyledi.
Haber Merkezi
Avusturya’nın Ankara Büyükelçisi Klaus Wölfer, Muğla Valisi Fatih Şahin’i ziyaret etti. Büyükelçi Wölfer, Muğla’nın turistik bir il olması nedeniyle kendileri açısından önemli olduğunu söyledi. Büyükelçi Wölfer, Vali Fatih Şahin’i ziyaretinde Bodrum Fahri Konsolosu Fatma Neyir Suer de hazır bulundu. Ziyarette konuşan Muğla Valisi Fatih Şahin, “Bölgemize, Avusturya’dan daha çok turist gelmesi için çaba sarf ediyoruz. Turizmle ilgili veya başka konularda üzerimize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız” dedi.
Avusturya’nın Ankara Büyükelçi Wölfer Muğla’da Avusturya’nın bir fahri konsolosluğunun bulunduğunu belirterek, “Avusturya’nın Bodrum’da Fahri Konsolosluğu var. Fahri Konsolosluğun olduğu bir yer olması açısından da Muğla benim için önemli. Avusturya ve Muğla arasında ekonomik anlamda işbirliği yapmak için Sayın Valimize ziyaret ediyoruz. Avusturyalılar Bodrum’a, Marmaris’e ve Fethiye’ye tatil amaçlı ziyaret ediyor. Daha çok Avusturyalının Muğla’ya gelmesi için çaba göstereceğim, Aynı şekilde, Muğla’dan yurt dışına tatile gidenlerin de Avusturya’yı tercih etmeleri bizi mutlu eder” dedi.
Avusturya Ankara Büyükelçisi Klaus Wölfer, Vali Fatih Şahin ile bir süre sohbet ettikten sonra Valilik Şeref Defterini imzaladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.