Av. Salih Soykan’dan Dur Durak Yok « Hamle Gazetesi

Av. Salih Soykan’dan Dur Durak Yok

Bu haber 02 Nisan 2015 - 0:09 'de eklendi ve 1.332 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

 Sevgili okurlarım, Muğlalıların yakinen tanıdığı işadamı Kuyumcu Mehmet Soykan’ın oğlu Av. Salih Soykan MHP’den Milletvekili Aday Adayı olarak iki aydan bu yana gece gündüz çalışmalarına hız verdiği görüldü. Muğla MHP Milletvekili Aday Adayı Av. Salih Soykan gençliğin vermiş olduğu cesaret ve yüreklilikle Muğla’nın tüm ilçelerini dolaşıp kendisini tanıttığı gibi MHP’li seçmenden de oy istediği görüldü.

Sayın Soykan, geçtiğimiz günler içinde Milas, Yatağan ve Kavaklıdere ilçelerinde de partililer tarafından ilgiyle karşılandı. Bu ilçelerdeki MHP ilçe başkanları ve yöneticiler yapmış oldukları konuşmalarda ilimizde MHP’den milletvekili olacak isimler Av. Salih Soykan gibi genç ve dinamik olmalı ki Muğla’mıza hizmetler getirmeli diye güzel birer konuşma yapıp Av. Salih Soykan’ı onurlandırdılar.

Sevgili okurlarım, MHP Milletvekili Aday Adayı Av. Salih Soykan son günlerini ise Muğla Merkez’de çok sayıda esnafın yanına gidip kendisine oy istediği de görüldü. Önceki gün Muğla Merkez’de birçok yere gittikten sonra çarşı içindeki pazar yerine de gelip hem esnafla hem de köylerden gelen satıcı kadınlarla diyalogu görüldü. Köylü kadınların ilgi odağı olan MHP Milletvekili Aday Adayı Av. Salih Soykan: “Bu güzel ilgi karşısında sizlerin oyları ile Ankara’ya gidip Muğla’mıza hizmet vermek için uğraşacağım. Her şeyden önce parti bir yana Muğlalı hemşerilerim bir yana. Muğla halkından gördüğüm ilgiyi hiçbir zaman unutmayacağım. Hele hele köylerdeki hanımların ilgilerini ise hiçbir zaman unutmayacağım. Herşey Muğla için olacak” dedi.

Sevgili okurlarım, MHP içindeki sıralama birkaç gün sonra MHP Genel Merkezi tarafından belirlenecek. İnşallah Muğla MHP sıralamasında genç ve dinamik isimler ön plana çıkar da Muğla genelinde MHP’nin oyları böylelikle artar. MHP’de de iktidar yolu görülür. Muğla’da da olduğu gibi Türkiye genelinde de MHP Genel Merkezi’nin atayacağı milletvekili, sıralaması Muğla adına güzellikler getirir düşüncesindeyim. Ama şunu söylemek gerekirse Muğla MHP’si sıralama konusunda bir hayli sancılı. Çünkü o kadar fazla aday adayı var ki gel bunu da MHP Genel Merkezi’ne bildir. Ama şunu da söylemekte fayda var MHP’nin Muğla milletvekili adayı atamasında sürpriz isimlerin olacağının sinyali şimdiden gelmeye başladı. Biz de Salih Soykan’a başarılar dileyelim. Herşey Sayın Soykan’ın gönlüne göre olsun derim sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.