Av. Salih Soykan, kadınlar gününü kutladı

Bu haber 09 Mart 2015 - 0:55 'de eklendi ve 911 kez görüntülendi.

soyksnnMHP Milas Kadın Kolları Başkanlığı’nın ‘Kadınlar Günü’ etkinliğine katılan MHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Av. Salih Soykan, tüm kadınların 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutlayarak karanfil dağıttı.
Nazife Taşdelen
MHP Milas Kadın Kolları Başkanlığı’nın “Kadınlar Günü” etkinliğine katılan MHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Av. Salih Soykan, tüm kadınların 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutladı.
Düzenlenen etkinliğe eşi Özge Karasen Soykan ile katılan Aday Adayı Av. Salih Soykan partili bayanlara karanfil dağıttı.
MHP Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve MHP Milas Geçici Kadın Kolları Başkanı Ayşe Tavas’ın da yer aldığı etkinlikte konuşan Soykan; 7 Haziran da gerçekleşecek olan genel seçimlerde kadınlara çok iş düştüğünü ve bu seçimlerin Türkiye’nin dönüm noktası olduğunu söyledi.
Kadınların medeni, huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşı olduğunu belirten Av. Salih Soykan; “Kadınlar toplumun büyümesi kadar şekillenmesine de yön verirler. Bizim medeniyetimizde de kadının yeri ve önemi ayrıdır. Kadınlar, ekonomik ve sosyal yaşamın ayrılmaz parçalarıdır. Her alanda başarılı çalışmalar yaparak etkin rol üstlenmeleri övünç kaynağımızdır. Her geçen gün kadınlara yönelik şiddet maalesef gittikçe artıyor. Kadın hakları konusunda kadın-erkek herkesin duyarlı olarak birlikte mücadele etmesi gerekiyor. Kadınlarımızın, annelerimizin gerek aile hayatında gerek iş hayatında gerekse sosyal ve kültürel hayatta mutluluk ve başarılar diliyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm kadınlarımızın kadınlar günün kutluyorum” diye konuştu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.