Av. Levent Anıl’daki Hareketlilik

Bu haber 14 Mart 2015 - 0:35 'de eklendi ve 1.156 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, bugünkü köşe yazım Muğla Milletvekili Aday Adayı Av. Levent Anıl’la ilgili kısada olsa bir şeyler değerlendirmeye çalışacağım. CHP içinde 28 milletvekili aday adayı gibi sayın Anıl’da gece gündüz demeyip dağ bayır demeden CHP delegeleri ile devamlı dirsek temasında bulunup oy istemekte.

Milas’ta Serbest Avukatlık mesleğini başarı ile sürdüren CHP Milletvekili Aday Adayı Av. Levent Anıl, Milas CHP İlçe Yönetimi ve orada bulunan partinin kurmaylarının desteğini aldıktan sonra ilçe ilçe dolaşıp seçim kulislerini hızlandırdığı görülmekte.

Sevgili okurlarım, Milas’ta avukatlık yapmış olduğu yıllarda ilçesinde adını efendilikle andırmış hem meslektaşları hem de Milaslı hemşerileri tarafından sevilen ve sayılan renkli bir sima olarak tanınmakta. Öylede olduğu için Muğla genelinde çok sayıda CHP’linin beğenisini toplamış bir milletvekili aday adayı olarak adı sıkça anılmakta.

Milas’ta konuştuğum birçok üst düzey CHP’li Sayın Anıl’a destek vereceklerini söylüyorlar ki, bu CHP’nin kurmayları aynı zamanda da diğer ilçelerde bulunan CHP’li eş ve dostlarını da Sayın Anıl’a destek vermelerini istiyorlar.

Sevgili okurlarım, Milaslı Av. Levent Anıl birçok ilçeyi dolaştıktan sonra yine delegenin çoğunluk olduğu Fethiye ve Bodrum ilçelerindeymiş. Buradan da almış olduğumuz bilgiler doğrultusunda Av. Levent Anıl’ın kendisine bir hayli ilgi gösteriliyormuş. Fethiye’de Ölüdeniz’in eski Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Bodrum’un eski CHP İlçe Başkanı Durmuş Ali Öztürk her iki ilçede parti içinde ağırlığı olan isimler. Acaba bu kanaat önderleri ağırlığını hangi aday üzerinde duruyorlar onu da bilemiyorum.

Bu konuşmamı niçin yapıyorum bilindiği üzere Fethiye ve Bodrum ilçeleri CHP’nin delege çoğunluğu olan ilçeler, buralarda ağırlığı olan CHP milletvekili aday adayları ipi göğüler görüşündeyim. Önceki gün içinde Yatağan’da gördüğüm CHP Milletvekili Aday Adayı Av. Levent Anıl birçok CHP delegesi ile sohbet toplantısı yapıyorlardı. Yani Milaslı sevgili Avukatımız Sayın Levent Anıl seçim süreci içinde bir hayli yorulmuş. Yorulmuş ama inşallah karşılığını da alır diyorum sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.