Av. Gültekin Akça, Av. Mustafa Çelebi Ayrıcalığı

Bu haber 15 Kasım 2018 - 1:10 'de eklendi ve 1.491 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Muğla Ak Parti Teşkilatlarında uzun yıllar başarılı çalışmalar yapan Av. Mustafa Çelebi Av. Gültekin Akça ile ilgili cız köşemde kısada olsa bir şeyler yazıp kendilerini onurlandırmaya çalıştım. Bu yazımı yazdıktan sonra Muğla’nın birçok işyerlerini ve ayrıca vatandaşlarla görüştüğümde her ikili için yani Av. Güntekin Akça ve Av. Mustafa çelebi için o kadar övücü sözler aldım ki sormayın?

Sevgili okurlarım, her ikiliye iyi tanıyıp iyi bilen biriyim. Ama Muğla’da bu kadar sevilen ve sayılan kişileri çok gördüğümü söyleyebilirim. Sayın Akça ve Sayın Çelebi il genelinde başarılı avukatlıklarının yanı sıra başarılı siyaset yapmasını biliyorlar. Ak Parti’nin değişik kademelerinde çalışmalarına rağmen diğer partili vatandaşlarla iyi geçinmesini bildiler. İşte o nedenle bu ikili Muğlalıların beğenisini toplamış ve kendilerini sevdirip saydırmasını da bilmişler.

Sevgili okurlarım, çok sayıda Ak Partili seçmenle görüştüğümde bakınız neler söylüyorlar: Gültekin Bey Mustafa Bey il genelinde yapmış oldukları siyaseti düzgün bir şekilde yapıp bizlerin takdirini toplamışlardır. Bugün yine Ak Parti’nin saygın bir ismi neler söylüyorlar: Av. Mustafa Çelebi ve Av. Gültekin Akça bu kadar sevilip sayılmasına rağmen niçin bir yerlere getirilmiyorlar. Bizler ağzımızı açtığımızda hemen disiplin kurulu işliyor. Onun için isimlerini vermediler. Milas’tan adı sanı duyulmayan bir partili: Milletvekili sıralamasında 1. sıraya koydular. İşte bizim parti böyle bir partidir diye sitemlerini belirttiler.

Sevgili okurlarım, Muğla’da Ak Parti Teşkilatı’nın medeni iftarı olarak adları güzelliklerle geçiyor, hem de her yerde. Ben de diyorum ki Muğla Ak Parti Teşkilatına başarılı çalışmalarla oy patlaması yaptıran aynı zamanda da Muğlalı seçmenlerin beğenisini alan benimde çok sevdiğim ve değer verdiğim A. Mustafa Çelebi ve Av. Gültekin Akça’yı önümüzdeki günlerde ve yıllarda önemli görevler verileceğine inanıyorum. Böylesine değerli pırlanta değerindeki iki evladımız Ak Parti’de niçin değerlendirilmiyor? Benim kanımca parti içinde bir hizipleşme var ki herhalde onun için olabilir. Çünkü siz adam gibi adam olduğunuz için sizi kutluyorum Sevgili Gültekin Akça sevgili Mustafa Çelebi sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Mete Kalay 16 Kasım 2018 / 22:41

Üstadım, Bu Arkadaşlar Daha Önceden Ak Parti İçerisinde Hiç Önemli Görevler Almadılar mı? Bir Arkadaş İl Başkanlığı, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği, Diğer Arkadaşımız İlçe Başkanlığı Yapmadı mı?