Atölye 3A’dan ‘Merhaba 2017 Partisi’

Bu haber 30 Aralık 2016 - 0:09 'de eklendi ve 486 kez görüntülendi.

atolye-3adan-merhaba-2017-partisi-3Bodrum Ortakent Yalıkavak yolu üzerinde iç mimarlık mobilya ve tasarım alanlarında hizmet veren Atölye 3A, birlikte iş yaptığı firma temsilcileri ve dostlarına bir yeni yıl partisi düzenledi.

Haber Merkezi

Bodrum Ortakent Yalıkavak yolu üzerinde iç mimarlık mobilya ve tasarım alanlarında hizmet veren Atölye 3A, birlikte iş yaptığı firma temsilcileri ve dostlarına bir yeni yıl partisi düzenledi.

2010 yılında kurulan ve kurulduğu tarihten bu yana Bodrum Yarımadası’nda hizmet veren Atölye 3A’nın davetine yaklaşık 200 kişilik bir davetli grubu katıldı. Yağız Ertükel ve Semih Rividi’nin sahibi olduğu Atölye 3A’nın verdiği yeni yıl partisi için açıklamada bulunan Yağız Ertükel, “2016 yılını geride bırakırken yeni olan her şeyi kucaklayacağımız 2017’de, bizi yeni hedefler ve yeni bir yolculuk bekliyor. Yeni yıl sadece yeni günler, haftalar ve ayların habercisi değil yeni fırsatlar, yeni kararlar ve yeni seçimlerin de önümüzde durduğu bir yıl olarak karşımızda duruyor. Bizde yeni yılın yaklaşan heyecanını dostlarımızla paylaşmak, keyifli bir ortamda bir arada geçireceğimiz bir yeni yıl partisi düzenledik.” dedi.

Havanın soğuğuna ve sert rüzgarına aldırış etmeyen misafirler, Dj’in çaldığı hareketli şarkılara zaman zaman dansları ile eşlik ettiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.