ATM yakınındaki şüpheli tüp korkuttu

Bu haber 11 Aralık 2015 - 23:10 'de eklendi ve 763 kez görüntülendi.

ATM YAKININDAKİ ŞÜPHELI TÜP KORKUTTU MUĞLA’NIN MENTEYŞE İLÇESINDE BİR BANKA ATM’SİNE YAKIN DEMİR PARMAKLIKLARA BAĞLI OKSİJEN TÜPÜ PANİĞE NEDEN OLDU.Muğla’nın Menteşe İlçesinde bir banka ATM’sine yakın demir parmaklıklara bağlı oksijen tüpü paniğe neden oldu.

Muğla’nın Menteşe ilçesi Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi üzerinde bulunan bir banka ATM’sinin yanındaki demir tellere asılı bulunan oksijen tüpü paniğe neden oldu.
Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine bölgeye gelen emniyet güçleri şerit çekerek yolu trafiğe kapattı. Oksijen tüpünün kontrollü patlatılmasına karar veren emniyet yetkilileri bölgenin boşaltılmasına başladı. ATM’nin bulunduğu cadde üzerine park eden araçların sahiplerine telefonla ulaşılamayınca olay yerine çekici çağırıldı. Çekici ile ATM önündeki araçlar kaldırıldı ve oksijen tüpüne patlatılmak üzere fünye yerleştirildi.
Oksijen tüpü ‘Dikkat kontrollü patlama yapılacaktır’ anonsunun ardından büyük bir gürültüyle patlatıldı. Patlama sonrası meyana gelen yüksek ses nedeniyle bölgedeki pek çok aracın alarmı çalarken meraklı pek çok vatandaş da evlerinin pencerelerine çıktı. Can ve mal kaybının yaşanmadığı patlama sonrasında yol tekrar kullanıma açıldı. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.