Atık toplama yarışması başladı

Bu haber 03 Temmuz 2013 - 19:16 'de eklendi ve 720 kez görüntülendi.

atiktoplama1231345654321Muğla Belediyesi ve Çevre Geliştirme Derneği’nin her yıl düzenlediği, okullar arası atık toplama yarışmasının devamı niteliğinde olan “Yaz Aylarında Atık Toplama” yarışması başladı.
Haber Merkezi
Muğla Belediyesi ve Çevre Geliştirme Derneği’nin her yıl düzenlediği, okullar arası atık toplama yarışmasının devamı niteliğinde olan “Yaz Aylarında Atık Toplama” yarışması başladı. 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde 9. Okullar Arası Atık Toplama Yarışması’nda duyurusu yapılan yarışma için, 2 litre atık yağ, 30 adet atık pil ve 2 büyük poşet ambalaj atığı getirene, 1 adet futbol, basketbol veya voleybol topu hediye edilecek.
Çevre Mühendisi Erdem Şenel, “Yarışmamızı yaz ayları sonuna kadar sürdürmeyi planlıyoruz. Geçen sene yarışmamıza çocuklarımızın ilgisi yoğundu, bunda Muğlalı hemşehrilerimizin çocuklarına geri dönüşüm konusunda bilinçlendirmesi ve Muğla Çevre Geliştirme Derneği ile birlikte sürdürdüğümüz Okullar Arası Atık Toplama Yarışmalarımızın katkısı olduğunu düşünüyorum. 500 adet top ile sınırlı olan yarışmamıza katılım sağlayacak tüm çocuklarımızı kutluyorum ve emekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.