Ateş, Vali Çiçek’i ziyaret etti « Hamle Gazetesi

Ateş, Vali Çiçek’i ziyaret etti

Bu haber 21 Kasım 2015 - 0:00 'de eklendi ve 659 kez görüntülendi.

ATEŞ, VALİ ÇİÇEK’İ ZİYARET ETTİ EGE BÖLGESİ MALATYALILAR DERNEĞİ BAŞKANI NÜVİT ATEŞ VALİ AMİR ÇİÇEK’İ ZİYARET ETTİ.Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş Vali Amir Çiçek’i ziyaret etti.

Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş, Muğla Valisi Amir Çiçek’i makamında ziyaret etti. Ateş, Dernek olarak Muğla ile Malatya arasında kültürel anlamda köprü oluşturduklarını açıkladı.
Muğla ve Ege Bölgesinde yaşayan Malatyalılar olarak iki il arasında kültürel anlamda basın, yerel yönetimler ve STK’lardan oluşan heyetler ile ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Ateş, “Muğla’nın çam balını ve narenciyesini Malatya’da, Malatya’nın ise kayısının Muğla’da tanıtıyoruz. Bunun yanında kültürel anlamda iki ilin kültürünü yansıtan halk oyunlarını da karşılıklı olarak ziyaretlerde tanıtma fırsatı buluyoruz” dedi.
Vali Çiçek ziyaret için teşekkür ederken, gerçekleşen karşılıklı ziyaretler iller arası kültürün ve sosyal bağların güçlenmesine, aynı zamanda ekonomiye verdikleri katkı için teşekkür etti. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.