Ateş, Demirel’in mezarını ziyaret etti

Bu haber 17 Ekim 2015 - 0:06 'de eklendi ve 534 kez görüntülendi.

ATEŞ, DEMİREL’İN MEZARINI ZİYARET ETTİ EGE BÖLGESİ MALATYALILAR DERNEĞİ BAŞKANI NÜVİT ATEŞ, 9. CUMHURBAŞKANI SÜLEYMAN DEMİREL’İN ISPARTA’DAKİ MEZARINI ZİYARET ETTİ.Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in Isparta’daki mezarını ziyaret etti.

Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş, 9. Cumhurbaşkanı rahmetli Süleyman Demirel’in Isparta’daki mezarını ve Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesini ziyaret etti. Ateş, Demirel’in mezarı başında dua ettikten sonra anı defterini imzaladı.
2014 yılında Isparta’da açılışı yapılan Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi ziyaretinin ardından 9. Cumhurbaşkanı rahmetli Süleyman Demirel’in mezarını ziyaret ettiğini belirten Ateş, “Türk demokrasisinin en önemli mihenk taşlarında birisi olan, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı yapan Sayın Süleyman Demirel’in mezarını ziyaret etti. Sayın Demirel, bu ülkenin kalkınmasında önemli hizmetleri olan bir isim. Sağlığında adına Isparta’da açılan Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesinde Sayın Demirel ile ilgili yaşantısından kesitlerin yer aldığı müzede çok sayıda anılar yer alıyor. Kendisine Allah’tan rahmet diliyor, bu ülke için verdiği hizmetler için de teşekkür ediyorum” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.