Atatürk İlkokulu kermes düzenledi « Hamle Gazetesi

Atatürk İlkokulu kermes düzenledi

Bu haber 02 Haziran 2016 - 22:58 'de eklendi ve 955 kez görüntülendi.

Atatürk İlkokulu kermes düzenledi (1)Muğla Menteşe Atatürk İlkokulu öğrencileri ve Okul Aile Birliği tarafından, Okul Aile Birliği bütçesinde kullanılmak amacıyla kermes düzenlendi. Velilerin ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kermeste minik öğrencilerde çeşitli dans gösterilerinde bulundu. Kermese katılan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü Seydi Ahmet Üğe stantları tek tek gezerek öğrenciler ile sohbet ettiler.

Hafize Ataseven

Muğla Menteşe Atatürk İlkokulu öğrencileri ve Okul Aile Birliği tarafından gerçekleştirilen yılsonu kermesi büyük ilgi gördü. Muğla Menteşe Atatürk İlkokulu bahçesinde gerçekleştirilen kermesten elde edilen gelir okulun çevre düzenlemesinde kullanılacak.

Kermes hakkında bilgi veren Muğla Menteşe Atatürk İlkokulu,  Okul Aile Birliği Başkan Yardımcı Naile Coşkun şunları söyledi:

“Bildiğiniz gibi okulumuz geçen seneye kadar ikili eğitim ve öğretim veren bir okuldu. Okul müdürümüz Suat Kıvrak’ ın gayretleri ile tekli eğitime geçtik. Okul idaresinin çocuklarımıza daha iyi ortamda eğitim vermesi ancak bizlerin sayesinde olur. Bu nedenle bu tip etkinlikler olmazsa olmazdır. Elde edilecek olan gelir ile gelecek yıl çocuklarımıza daha iyi bir eğitim ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Kermesimize maddi, manevi destek veren tüm katılımcılara Okul Aile Birliği, okul idaresi ve öğretmenler adına teşekkür ederiz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.