Ata’mızı şükran, özlem ve saygıyla anıyoruz « Hamle Gazetesi

Ata’mızı şükran, özlem ve saygıyla anıyoruz

Bu haber 10 Kasım 2015 - 1:01 'de eklendi ve 561 kez görüntülendi.

Ata’mızı şükran, özlem ve saygıyla anıyoruzMenteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Ulu Önder Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 77. Yıldönümünde “Ata’mızı şükran, özlem ve saygıyla anıyoruz” dedi.
Verda Kartal
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Ulu Önder Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 77. Yıldönümünde “Ata’mızı şükran, özlem ve saygıyla anıyoruz” dedi.
Başkan Gümüş, anma mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Cumhuriyetimizin Kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuzluğa uğurladığımız günün 77. Yıldönümünde, Şükran, Özlem ve Saygıyla Anıyoruz. Bağımsızlık ve özgürlük mücadelemizin lideri Büyük Önder Atatürk; İlkeleri, devrimleri, düşünceleri ve başarıları ile her zaman dünyaya örnek olmuştur. O’nun Türk Ulusuna en büyük armağanı hiç kuşkusuz ki her zaman ayakta dimdik duracak olan Türkiye Cumhuriyetidir. Türkiye Cumhuriyeti Ata’mızın hem en büyük eseri, hem de en büyük destanıdır. Bu anlamda, 10 Kasım tarihini bir matem günü kabul etmek yerine, dikkatlerimizi bir kez daha O’nun düşüncelerine yöneltmek için bir fırsat olarak görmekteyiz. O’nun izinde yürümeye, ilke ve devrimlerine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bizler var oldukça O’nun bize emanet ettiği Cumhuriyetimize sahip çıkacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve O’nun silah arkadaşlarını bir kez daha şükran, özlem ve saygıyla anıyorum”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.