Aşkı için 3 bin kilometre yolu bisikletle geldi

Bu haber 08 Eylül 2013 - 19:46 'de eklendi ve 822 kez görüntülendi.

askiicin300kmyolgeldi1213216543213213213Polonyalı aşık, Marmaris’te çalışan kız arkadaşını görmek için bisikletiyle 3 bin kilometre yol geldi.
Haber Merkezi
Polonyalı aşık, Marmaris’te çalışan kız arkadaşını görmek için bisikletiyle 3 bin kilometre yol geldi. Ağustos ayı başında Polonya’nın Poznan kentinden yola çıkan Polonyalı Sebastian Niemeczek günde 100 kilometre pedal çevirerek Marmaris’te çalışan sevgilisi Eva Mras’anın yanına geldi. 25 yaşındaki Polonyalı 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda sevgilisi 23 yaşındaki Eva Mras’a sarılarak hasret giderdi. Marmaris’te tur rehberi olarak çalışan kız arkadaşının yanına gelmeye karar veren Niemeczek, 30 günlük seyahatinde her gün 100 kilometre yol aştı. Tur boyunca Niemeczek, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Avusturya, Slovakya, Romanya, Bulgaristan ve Yunanistan’dan geçerek Türkiye’ye giriş yaptı. Marmaris’te çalışan sevgilisi Eva Mras’a kavuşan Niemeczek kız arkadaşını çok özlediğini ve kavuştuğu için çok mutlu olduğunu söyledi.
Niemeczek, “Bir tur planı daha önceden yapmıştım kız arkadaşım Marmaris’te olunca turu burada bitirmeye karar verdim. Onu çok özlemiştim. Kavuştuğum için çok mutluyum. Bir sonraki tur programının adresi Filistin Nablus, Gürcistan Kutaisi ve Ukrayna olacak” dedi.
Niemeczek’in kız arkadaşı Eva Mras da sevgilisini heyecanla beklediğini ifade ederek, “Benim için hem zor hem de heyecanlı bir bekleyiş oldu. Sonunda kavuştuğum için çok mutluyum. Yaptığı jest çok güzeldi” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.