ASKF yeni hizmet binasının temeli atıldı

Bu haber 03 Temmuz 2013 - 19:11 'de eklendi ve 975 kez görüntülendi.

askftemelatmatoreni12313541654132Muğla’da uzun süredir, yetersiz alanlarda çalışmalarını yürüten, Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Akyol Mevki’nde yapılacak olan yeni binasının temek atma töreni Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker ve ASKF Muğla Başkanı Mehmet Top’un katılımı ile gerçekleştirildi.
Haber Merkezi
Muğla’da uzun süredir, yetersiz alanlarda çalışmalarını yürüten, Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Akyol Mevki’nde yapılacak olan yeni binasının temek atma töreni Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker ve ASKF Muğla Başkanı Mehmet Top’un katılımı ile gerçekleştirildi.
Akyol’da bulunan Sağlık ocağının hemen altında 3 kat olarak planlanan bina tamamlandığında zemin katı depo giriş katı toplantı salonu, üst katlar ise idari ofisler olarak hizmet verecek.
ASKF nin Muğla’da modern bir çalışma alanına kavuşacak olmasının önemine değinen Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker, Amatör sporumuza hayırlı olmasını diliyorum dedi.
Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Top ise, destekleri nedeni ile Çeker’e teşekkür ederek, uzun zamandır hayalini kurdukları tesisin temel atma törenini gerçekleştirmekten dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi.
Daha sonra hep birlikte temel atma töreni gerçekleştirilirken, temel atma töreninde ASKF Yönetim kurulu tam kadro hazır bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.