Aşçılar madalya ile döndü « Hamle Gazetesi

Aşçılar madalya ile döndü

Bu haber 10 Nisan 2015 - 1:33 'de eklendi ve 772 kez görüntülendi.

ascilarrr6 ülkeden 400 şefin katıldığı 1. Uluslararası Bolu Mutfak Günlerine katılan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencileri madalya ile döndü.
Haber Merkezi
Bolu’da bu yıl ilki düzenlenen ve 6 ülkeden 400 şefin katıldığı Bolu Mutfak Günleri’ne katılan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 3 altın madalya aldı. MSKÜ-Milas Meslek Yüksekokulu, Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Süleyman Öner koordinatörlüğünde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinden 6 öğrenci katıldı.
Öğrencilerden, Yeşim Olgun (Tavuk) kategorisinde Gümüş madalya, Mehmet Ertunç (Tavuk) kategorisinde Bronz madalya, Kadir Osman Dinç (Tatlı) kategorisinde Bronz madalya, Sıtkı Can Acar (Makarna) kategorisinde Merit sertifika, Cihat Yıldırım (Kuzu) kategorisinde Merit sertifika, Önder İsmet Sütlü (Kuzu) kategorisinde Bronz madalya aldılar.
Ayrıca, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi adına “Kapalı Kutu yemek yarışmasına” katılan, Sıtkı Can Acar, Önder İsmet Sütlü ve Kadir Osman Dinç, “Yılın En İyi Üniversitesi” kategorisinde birincilik ödülü alarak “ Yılın En iyi Üniversitesi Kupası ve 3 altın madalya” kazandılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.