Arslantaş aday adaylığını açıkladı

Bu haber 17 Kasım 2018 - 13:56 'de eklendi ve 597 kez görüntülendi.

 

Dr. Kamil Arslantaş 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Menteşe Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Muhittin Direk

Ak Parti Menteşe İlçe Binasında Menteşe ilçe Başkanı Tamer Topal ile beraber basın toplantısı düzenleyen Dr. Kamil Arslantaş, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Menteşe Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
Toplantıda konuşan Arslantaş; “1990 yılından beri ailem ve ben Muğla’da yaşıyorum. 1995 yılında doktorluk mesleğine Ağrı ilinde başladım. Burada İlçe Sağlık Müdürlüğü ve ilçe devlet hastanesi baştabibi olarak görev yaptım. 2000 yılında Muğla’ya tayin oldum ve o dönemden beri Muğla’ya ve Muğlalılara hizmet ediyorum. 2006 yılında devlet sektöründen ayrıldım özel bir diyaliz merkezinin idareciliğini ve iş güvenliği alanında çalışıyorum. Evli ve iki çocuk babasıyım. Daha yaşanılabilir, üretken bir Muğla için yola çıkıyoruz. Muğla sevdalıları, Muğla için elini taşın altına sokmak zorundadır. Bizde bu anlayışla arkadaşlarımla birlikte yokla çıkıyoruz” dedi.

Ak Parti Menteşe İlçe Başkanı Tamer Topal ise konuşmasında; “Değerli arkadaşımız Dr. Kamil Arslantaş Menteşe Belediye Başkan Aday Adaylığının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.