Armutalan’da ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtılıyor

Bu haber 14 Temmuz 2013 - 18:35 'de eklendi ve 645 kez görüntülendi.

armutalanbelediyesi121334561213Armutalan Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlar için ramazan paketlerini dağıtmaya başladı.
Haber Merkezi
Armutalan Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlar için ramazan paketlerini dağıtmaya başladı. Belediye yetkililerinin verdiği bilgiye göre, dağıtılan ramazan paketlerinde 4 kişilik bir ailenin ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlandığını, bu sene 500 aileye bu yardımdan dağıtılacağını belirttiler.
Armutalan belediyesi yetkilileri, “Hoşgörü ve yardımlaşmanın en yüksek seviyeye çıktığı ramazan ayında, bölgemizde yardıma muhtaç vatandaşları muhtarlıklarımız ve görevlilerimiz tarafından tespit edip adreslerini listeledik. Yardım paketlerimizi daha önceden tespit ettiğimiz adreslere görevlilerimiz bizzat giderek elden vatandaşlarımıza teslim ediyor. Şu ana kadar erzakların hemen hemen hepsini dağıttık. Dağıtılan gıda maddelerinin tamamını belediye bütçemizden karşılıyoruz. Geçen yıllar ortalama 500 ramazan paketi dağıtmıştık. Bu sene de toplam yine 500 paket dağıtacağız. Amacımız bu manevi günlerde yardıma muhtaç olan insanları bir parça olsa da rahatlatmak” dediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.