Arif Sağ: “Muğla, Musa Gökbel ile başarılı olur” « Hamle Gazetesi

Arif Sağ: “Muğla, Musa Gökbel ile başarılı olur”

Bu haber 06 Haziran 2013 - 0:20 'de eklendi ve 1.468 kez görüntülendi.

musagokbel1312654132Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Yücel Paşmakçı’ya fahri doktora ünvanı verilmesi töreni ile Muğla’ya gelen Türk Halk Müziğinin usta sanatçı, Bağlama virtiözü Arif Sağ, 18 Dönem milletvekili olarak birlikte görev yaptığı Musa Gökbel’in büyük şehir belediye başkan adaylığı ile ilgili bir açıklama yaptı. Arif Sağ; Musa Gökbel’in büyük şehir belediye başkanı olarak Muğla’ya yakışacağını belirterek “Musa Gökbel benim çok yakın arkadaşımdır ve çok düzgün bir siyasetçidir. Musa Gökbel siyasi birikimi ile Muğla’ya çok faydalı olur. Musa Muğla’da kazanır mı bilmem. Ama Musa kazanırsa Muğla kazanır. Biz Musa ile 30 yıllık yol arkadaşıyız. 30 yıllık yol arkadaşlığımızda ne dostluğumuzda, nede güvenimizde herhangi bir eksilme olmamıştır. Ne zaman ihtiyaç duyarsa Arif Sağ, Musa Gökbel’in yanındadır” dedi.
Haber Merkezi
Türk Halk Müziğinin usta sanatçı, bağlama virtiözü ve 18. Dönem Milletvekili Arif Sağ, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Yücel Paşmakçı fahri doktora töreni ile Muğla’ya geldi. Törenin ardından Süpüroğlu Restoran’ta verilen resepsiyonda 18 Dönem milletvekili olarak birlikte görev yaptığı Musa Gökbel’le bir araya gelen Arif Sağ, Gökbel’in Muğla Büyük Şehir Belediye Başkan Aday Adaylığı ile ilgili bir açıklama yaptı.
Musa Gökbel’in Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığının hatırlatılması üzerine gazetecilere bir açıklama yapan Arif Sağ, Musa Gökbel’in deneyimli bir siyasetçi olarak Muğla’ya yakışacağını belirtti. Sağ, ““Musa Gökbel benim çok yakın arkadaşımdır ve çok düzgün bir siyasetçidir. Musa Gökbel siyasi birikimi ile Muğla’ya çok faydalı olur. Musa Muğla’da kazanır mı bilmem. Ama Musa kazanırsa Muğla kazanır. Biz Musa ile 30 yıllık yol arkadaşıyız. 30 yıllık yol arkadaşlığımızda ne dostluğumuzda, nede güvenimizde herhangi bir eksilme olmamıştır. Ne zaman ihtiyaç duyarsa Arif Sağ, Musa Gökbel’in yanındadır” dedi.
Yıllar sonra Süpüroğlu Restorat’ta bir araya gelen 18. Dönem Milletvekilleri Arif Sağ ve Musa Gökbel gece de uzunca bir süre hasret giderdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.