Arıcılara kredi desteği

Bu haber 20 Kasım 2013 - 10:15 'de eklendi ve 883 kez görüntülendi.

arivilarrrrDenizbank ile Muğla İli Arı Yetiştiricileri Birliği arasında imzalana protokol çerçevesinde, Muğla İl Arı Yetiştiricileri Birliği üyesi çiftçiler Deniz Bank’ın Tarım Bankacılığı alanında sunduğu avantajlardan yararlanabilecekler.

Haber Merkezi

Deniz Bank, Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek, tarımsal üretimde verimliliği ve Türk çiftçisinin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü arttırmak hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Bu çerçevede Muğla ili Arı Yetiştiriciler Birliği ile bir işbirliği protokolüne imza atan DenizBank, Muğla İli Arı Yetiştiricileri Birliği üyelerine üretici kart tahsis ediyor.

Muğla ili Arı Yetiştiricileri Birliği üyeleri Denizbank’ın sunduğu tüm finansal hizmetlerin yanı sıra üretici kart ile tüm tarımsal ihtiyaçlarını anlaşmalı işyerlerinden alışveriş yaparak karşılama imkanına sahip olacaktır.

Muğla İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ziya Şahin, Denizbank Milas Şube Müdürü Ali Rıza İpek, Denizbank Tarım Bankacılığı Bölge Sorumlusu Emrah Özalp ve Muğla İli Arı Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Köseoğlu’nun hazır bulunduğu imza törenin de konuşma yapan Denizbank Milas Şube Müdürü Ali Rıza İpek şunları söyledi:

“Denizbank olarak tarımın ülke ekonomimize katkısının bilincindeyiz ve üreticinin zor günlerinde yanındayız. İmzaladığımız protokol ile Muğla İli Arı Yetiştiricileri Birliği üyesi çiftçiler de Denizbank’ın üreticiye sunduğu tüm yeni ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekler. Denizbank üretici kart ile ödemelerini yılda bir kez hasat zamanında yapacak olan birlik üyesi üreticiler, kooperatif mağazalarından şeker, kovan gibi tarımsal ihtiyaçlarını 5 aya varan vadelerle 0 faiz ile alabilecekler” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.