ARBY’S Muğla’da basketbol aşkını ateşliyor

Bu haber 22 Kasım 2018 - 0:58 'de eklendi ve 353 kez görüntülendi.

Türkiye’de basketbolun gelişmesini destekleyen Arby’s, özel olarak hazırladığı EuroLeague menüsünü Bodrum Midtown AVM’deki restoranında basketbol severlerle buluşturuyor.

Nazife Taşdelen

Türkiye’de basketbolun gelişmesini destekleyen Arby’s, özel olarak hazırladığı EuroLeague menüsünü Bodrum Midtown AVM’deki restoranında basketbol severlerle buluşturuyor.

Türkiye hızlı servis restoran sektör lideri TAB Gıda’nın 23 yılı aşkın tecrübesi ve güvencesiyle hizmet veren Arby’s, ülkemizin basketbolda başarıdan başarıya koşması için yediden yetmişe herkesi basketbolu sevmeye davet ediyor.

Türk takımlarının adından sıkça söz ettirdiği Avrupa geneli turnuvaların başında gelen EuroLeague’in resmi sponsorluğunu gururla taşıyan Arby’s, basketbol severlere özel olarak hazırladığı ve Beef’n Cheddar + Roast Beef Jr. Sandviç + Jumbo Cage Fries + 2 orta içecekten oluşan ‘EuroLeague Menüsü’yle basketbola lezzet katıyor.

Basketbol severlere özel olarak hazırladığı EuroLeague Menüsü ile Arby’s, Bodrum Midtown AVM’deki restoranında Muğlalı lezzet tutkunlarını bekliyor.

TAB Gıda hakkında:

ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes®ve Arby’s® markalarının Türkiye’de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby’s®’i bünyesine katmış, 2013 yılında da kendi markası olan Usta Dönerci®’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 150’ye yakın Usta Dönerci® ve 7 Döner Stop® restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.