Arabacı, Muğla’da konferans verdi

Bu haber 13 Haziran 2014 - 1:02 'de eklendi ve 1.208 kez görüntülendi.

gibGelir Yönetimi Daire Başkanı Mehmet Arabacı, Muğla Vergi Dairesi ve Muğla, Bodrum, Fethiye Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odalarının düzenlediği seminere konuşmacı olarak katıldı.

Haber Merkezi

Muğla Vergi Dairesi ile Muğla, Bodrum ve Fethiye Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odaları iş birliğinde, ‘Katma Değer Vergisi (KDV) Genel Uygulama Tebliği’ konulu seminer düzenlendi. Muğla Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasında gerçekleşen seminere, Gelir Yönetimi Daire Başkanı Mehmet Arabacı konuşmacı olarak katıldı.

Seminere Muğla Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, vergi dairesi başkanlığı ve müdürlüğünde bulunan personel, yeminli müşavirler, serbest muhasebeci ve mali müşavirler katıldı.

Seminer hakkında bilgi veren Muğla Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, KDV tebliğinin açıklanmasının ardından kanunda köklü değişikliklerin olduğunu belirtti.

Mükelleflere daha iyi hizmet vermek istediklerini söyleyen Evci, “Muhasebeciler ile vergi dairesi arasında azda olsa anlaşılmayan konular oluyordu. Semineri bu anlaşmazlıkları gidermek, uygulamayı daha anlaşılır hale getirmek, ayrıca iş ve işlemleri daha hızlı yürütmek amacıyla düzenledik. Gerçekleştirdiğimiz bu seminer ile mükelleflerimize daha iyi bir hizmet vereceğimize inanıyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Arabacı, KDV ile ilgili değişikliler ve düzenlemeler hakkında seminere katılanlara bilgi verdi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.