Antalya’da 2017 sezonunu değerlendirdiler « Hamle Gazetesi

Antalya’da 2017 sezonunu değerlendirdiler

Bu haber 28 Ekim 2017 - 1:06 'de eklendi ve 487 kez görüntülendi.

Rusya Acenteler Birliği (ATA) ile ANEX TOUR’un Antalya’da birlikte düzenlediği “2017 Sezonu Değerlendirmesi” konulu foruma konuşmacı olarak davet edilen YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, toplantıda bir dizi görüşme yaptı. Genel Müdür Güvenç Toplantı kapsamında Rusya Güney Federal Bölgesinin en büyük acente Zinciri “Rozoviy Slon” un sahibi Aleksan Mkrchtan ve ATA Acenteler grubunun en büyük turizm Acentesi TBS’in sahibi Rashad Mamedov ile bölge turizmini ele aldı.

Haber Merkezi

Rusya Acenteler Birliği (ATA) ile ANEX TOUR’un Antalya’da birlikte düzenlediği “2017 Sezonu Değerlendirmesi” konulu foruma konuşmacı olarak davet edilen YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, toplantıda bir dizi görüşme yaptı.

Genel Müdür Güvenç, Antalya’da yapılan toplantının önemine işaret ederek, “Toplantıda yaptığım konuşmada geçmiş yıllar ve 2017 yılındaki operasyonlarımızı anlattım. Katılımcılarla 2018 yılı hedeflerimizi ve beklentilerimizi paylaştım. Bu süreçte birlikte hareket ettiğimiz tüm paydaşlarımıza teşekkür ettim” dedi.

Güvenç, toplantıda Rusya Güney Federal Bölgesinin en büyük acente Zinciri “Rozoviy Slon”un sahibi Aleksan Mkrchtan ile görüştüğüne işaret ederek, “Görüşmede, Aleksan Bey, ile Rusya’nın Güney bölgesi özellikle Rostov ve Krasnodar Bölgelerinden Dalaman uçuşlarının artırılması konusunda görüş alışverişinde bulunduk.Bunların yanı sıra Mineralniye Vody’den de Dalaman uçuşlarının konulmasında mutabık kaldık.Önemli bir görüşmeydi” diye konuştu.

Toplantıda, Rusya Acenteler Birliği (ATA) grubunun en büyük turizm Acente zinciri  TBS’in sahibi Rashad Mamedov yaptıkları görüşmeyi anlatan Güvenç, Mamedov  ile bölge turizmini ve Rusya’dan Dalaman bölgesine yapılan uçuşları ele aldıklarını belirterek, “Rashad gelecek sezon için her türlü işbirliğine hazır olduğunu söylediler. Görüşmede ve bu sene Antalya’da yapılan forumun 2018 yılında Dalaman’da yapılması önerisini getirdik. Önerimizden memnun kaldıklarını ve mutlaka değerlendireceklerini ifade ettiler. 2018 Sezonu değerlendirme toplantısının Dalaman’da yapılması bölge turizmi açısından önemli bir gelişme olur” diye kaydetti.

Toplantıda YDA Dalaman Havalimanı en iyi satış yapan acenteyi toplantıda ödüllendirdi. En iyi satış yapan acentenin ödülü YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, tarafından takdim edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.