“Anlat Hemşerim Dertleşelim” Muğla’dan başlıyor

Bu haber 01 Mart 2018 - 1:36 'de eklendi ve 865 kez görüntülendi.

İyi Parti Genel Merkezi’nin başlangıcını Muğla’dan başlatacağı ‘Anlat Hemşerim Dertleşelim’ programı Türkiye turunu Muğla’dan başlıyor. İlk program ise 1 Mart’ta Fethiye, 2 Mart’ta ise Menteşe’de olacak.

Muhittin Direk

İyi Parti Genel Merkezi’nin başlangıcını Muğla’dan başlatacağı ‘Anlat Hemşerim Dertleşelim’ programı Türkiye turunu Muğla’dan başlıyor. İlk program ise 1 Mart’ta Fethiye, 2 Mart’ta ise Menteşe’de olacak.

İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı (Bodrum / Konacık Eski Belediye Başkanı) Mehmet Tosun 1 Mart’da Fethiye’den Başlayan “Anlat Hemşerim Dertleşelim” projesi 2 Mart Cuma günü Muğla il merkezinde devam edecek.  İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener’in bilgileri doğrultusunda, Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu ve ekibinin sorumluluğunda başlatılacak olan projede Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak ilimizden Mehmet Tosun, görev almıştır. Projenin bir önemi de ilk defa Muğla’da başlatılacak olmasıdır. Perşembe günü Fethiye’den başlayacak olan proje, Cuma günü il merkezinde devam edecektir. Proje kapsamında ilimize bir otobüs ve İYİ Parti Genel Merkezimizden proje sorumlusu arkadaşlarımız katılacaktır. ‘Anlat Hemşerim Dertleşelim’ projesi kapsamında otobüsle birlikte oluşturulan heyet vatandaşların yerelde yaşadıkları sorunları dinleyecek ve mahalli idareler başkanlığına rapor hazırlayacaktır. İl Merkezimizde ve Fethiye İlçemizde yaşayan vatandaşlarımıza önemle duyurmak istiyorum. Mahalli İdarelerden beklentileri, hizmet anlamında yapılmasını istedikleri talepleri, giderilmesini istedikleri eksiklikler buna benzer her türlü talep ve önerilerini İYİ Partimizce başlatılan proje kapsamında ekiplerimize anlatmaları bizler için çok önemlidir. İYİ Parti, millet için, milletin kurduğu bir partidir. Yaşanılacak bir Türkiye hedefi ile her vatandaşımızın fikrinin değerlendirileceğiz, bunun için tüm vatandaşımızı İlimizde başlayacak  ‘Anlat Hemşerim Dertleşelim ‘ projemiz kapsamında ekiplerimizle buluşmaya, dertleşmeye davet ediyorum” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Mehmet Keza KUNDAKÇI 01 Mart 2018 / 10:16

“Anlat hemşerim,dersimizi alalım,ödevimizi yapalım,hep birlikte başaralım,”
demek zamanıdır şimdi,
Milletin derdi zati başından aşkın,

selamlar,