AnadoluJet’ten uçuran kampanya « Hamle Gazetesi

AnadoluJet’ten uçuran kampanya

Bu haber 25 Kasım 2015 - 22:58 'de eklendi ve 709 kez görüntülendi.

TURİZMCİLER RUSYA KRİZİNİN DİPLOMASİ İLE ÇÖZÜLMESİNDEN ÜMİTLİ TURİZMCİLER RUSYA KRİZİNİ DEĞERLENDİRDİHalkın havayolu AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Bodrum arasında karşılıklı uçacak yolcularına özel “Fırsat Koltuğu” kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında AnadoluJet ile 16 Kasım 2015 – 29 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek seyahatlerde seçili hatta ait her uçuş için ilk 39 koltuk 39.99 TL’den satışa çıkıyor.
Kadir Tamer
Ekonomik ve konforlu seyahat olanakları sunan AnadoluJet, yolcularından büyük ilgi gören “Fırsat Koltuğu” kampanyasına farklı hatlarla devam ediyor Kampanya kapsamında AnadoluJet’ten İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Bodrum arasındaki karşılıklı uçuşlar için bilet alanlar, her uçuştaki ilk 39 koltuğa 39.99 TL’den sahip oluyor.
Kampanya, 26 Aralık tarihine kadar AnadoluJet web sitesi üzerinden alınacak biletlerle; 16 Kasım – 29 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul Sabiha Gökçen – Bodrum ve Bodrum – İstanbul Sabiha Gökçen hattına özel avantajlı seyahat imkânı sunuyor. İlk uçuş tarihinden minimum üç gün önce biletleme koşulu bulunan kampanya, ortak uçuşlar ve aktarmalı uçuşları kapsamıyor.
AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.