Anadolu’dan Muğla’ya kültür adımları

Bu haber 21 Mayıs 2015 - 1:42 'de eklendi ve 594 kez görüntülendi.

anadluuAnadolu’dan Muğla’ya Kültür Adımları projesi kapsamında Menteşe’ye gelen halk oyunları ekipleri Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamında ziyaret ettiler.
Haber Merkezi
Anadolu’dan Muğla’ya Kültür Adımları projesi kapsamında Menteşe’ye gelen halk oyunları ekipleri Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamında ziyaret ettiler.
Muğla Kültür Sanat Spor Kulübü Derneği Başkanı Yaşar İli, ziyaret nedeniyle yaptığı açıklamada, “Öncelikle Başkanımıza teşekkür ediyorum. Proje boyunca her zaman bize destek verdiler. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında yaptığımız bu çalışma ile ilçemize kültürel ve sanatsal anlamda katkı sağlamaya çalıştık. 19 Mayıs tarihinde başlayan projemiz bugünde çeşitli etkinlikler ile devam edecek” dedi.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Öncelikle Ülkemizin 7 farklı bölgesinden gelen misafirlerimize bir kültür kenti olan ilçemize hoş geldiniz diyorum. Yaşar Bey bu gibi faaliyetleri başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu anlamda hem kendisine, hem de proje de emeği geçenleri kutluyorum” dedi.
Ziyarette Ülkenin 7 farklı bölgesinden gelen halk oyunları ekipleri, Başkan Gümüş’e ziyaret nedeniyle yöresel ürünlerinden hediye ettiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.