Anadolu Partisi’nden Hamle’ye ziyaret « Hamle Gazetesi

Anadolu Partisi’nden Hamle’ye ziyaret

Bu haber 28 Ocak 2015 - 0:03 'de eklendi ve 1.041 kez görüntülendi.

anadoluEmine Ülker Tarhan’ın Genel Başkanlığı’nı yaptığı Anadolu Partisi’nin Muğla İl Başkanı Aylin Zerha Çalışkan Hamle Gazetesi’ni ziyaret etti. Yazarımız Özcan Özgür ile görüş alışverişinde bulunan Çalışkan, “Muğla’yı yakında Genel Başkanımız Sayın Tarhan ile selamlayacağız.” dedi.
Hafize Ataseven
Emine Ülker Tarhan’ın Genel Başkanlığı’nı yaptığı Anadolu Partisi’nin Muğla İl Başkanı Aylin Zerha Çalışkan Hamle Gazetesi’ni ziyaret etti. Yazarımız Özcan Özgür ile görüş alışverişinde bulunan Çalışkan, “Muğla’yı yakında Genel Başkanımız Sayın Tarhan ile selamlayacağız.” dedi.
Anadolu Partisi Muğla İl Başkanı Aylin Zerha Çalışkan çok kısa bir zaman dilimlinde Muğla’nın Datça, Ula, Menteşe, Fethiye, Köyceğiz ve Marmaris ilçelerinde örgütlendiklerini, önümüzdeki günlerde Yatağan, Milas ve Bodrum’da örgütlenmelerini tamamlayacaklarını söyledi. Hamle’yi Muğlalıların “Vatandaş Ahmet” olarak tanıdıkları Makine Mühendisi Ahmet Tan Karaosmanoğlu ile birlikte ziyaret eden İl Başkanı Çalışkan şunları söyledi:
“Muğla’da beklentilerimizin üzerinde bir ilgi ile karşılandık. Örgütlenmemizi politikada çok tanınmamış ve toplumda genel kabul görebilecek yüzlerle yapıyoruz. O yüzden biraz ağır hareket etmekteyiz. İl binamızı bu gün tuttuk. İl Merkezi hemen faaliyete geçecek, ama açılışını önümüzdeki günlerde Sayın Genel Başkanımız Tarhan’ın katılımlarıyla tüm Muğlalılar ile birlikte yapmak istiyoruz. İlimizin en ücra köşelerine kadar ulaşacağız. Ancak Muğlalıların da her zaman bize ulaşmalarını bekliyoruz. Muğla’ya ve ülkemize hep birlikte sahip çıkmacağız.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Kemal Durkan 28 Ocak 2015 / 21:16

Ben Çankırı’ya yerleşmek zorunda kalan, Antalyalı bir esnafım. Buralarda Anadolu Partisi henüz kendisini tam olarak gösterebilmiş değil. E.Ü.Tarhan’a saygımız büyük, ama henüz partisi ile halk arasına karışmadı. Sizin yaptığınızı ise zaman zaman sosyal medyada izliyorum ve başarınızın devamını diliyorum.