Adanaspor Akhisar Belediyespor Alanyaspor Antalyaspor Beşiktaş Bursaspor Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği İstanbul Başakşehir Kardemir Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Osmanlı Spor Trabzonspor

Amatör liglerde gruplar belirlendi

Bu haber 07 Eylül 2013 - 10:35 'de eklendi ve 1.368 kez görüntülendi.

amatorspor1231561231324165213Muğla’da Amatör Futbol Lig’lerinin Gruplandırılması ve Fikstür çekimi, Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)’de yapılan toplantıda belirlendi.
Spor Servisi
Muğla’da Amatör Futbol Lig’lerinin Gruplandırılması ve Fikstür çekimi, Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)’de yapılan toplantıda belirlendi. Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mehmet Top’un Başkanlığında, Kulüp Başkanları ve yöneticilerinin katılımı ile yapılan Gruplandırma ve Fikstür toplantısında, Muğla Süper Amatör Lig (SAL) ve 1.Amatör Lig’in 26-27 Ekim tarihinde oynanacak olan maçlar ile start almasına karar verildi.
Süper Amatör Lig (SAL) ve 1.Amatör Lig’de mücedele edecek olan takımlar şöyle;
Süper Amatör Lig (SAL); D
alaman Belediyespor, Dalyan Belediyespor, İçmeler Belediyespor, Marmaris Belediyespor, Ortaca Belediyespor, Özel İdarespor, Turgutreis Belediyespor, Yalıkavak Belediyespor, Yatağanspor, Yeni Milasspor;
1.Amatör Lig A Grubu; Bayırgücüspor, Gümüşlük Belediyespor, Muğla Üniversitesispor, Mumcular Belediyespor, Ortakent Yahşispor, Sağlıkspor, Telekomspor, Yeniköy Termikspor;
B Grubunda; Beldibispor, Bozburun Belediyespor, Datça Belediyespor, Göcek Belediyespor, Karaçulhaspor, Köyceğiz Belediyespor, Ölüdeniz Belediyespor. İlk haftanın programı şöyle.
Süper Amatör Lig (SAL)
Yatağanspor-Dalaman Belediyespor
Özel İdarespor-Yeni Milasspor
Dalyan Belediyespor-İçmeler Belediyespor
Marmaris Belediyespor-Ortaca Belediyespor
Turgutreis Belediyespor-Yalıkavak Belediyespor
1.Amatör Lig A Grubu
Sağlıkspor-Muğla Üniversitesisspor
Yeniköy Termikspor-Telekomspor
Gümüşlük Belediyespor-Ortakent Yahşispor
Bayırgücüspor-Mumcular Belediyespor
1.Amatör Lig B Grubu
Ölüdeniz Belediyespor-Göcek Belediyespor
Beldibispor-Datça Belediyespor
Bozburun Belediyespor-Köyceğiz Belediyespor
Karaçulhaspor (Bay)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig