Altınay resmi başvurusunu yaptı

Bu haber 03 Eylül 2013 - 9:18 'de eklendi ve 1.008 kez görüntülendi.

altinaybasvuruyuyapti12131651612135416123CHP Menteşe Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Mehmet Altınay resmi başvurusunu merkez ilçe başkanlığına yaptı.
Haber Merkezi
CHP Menteşe Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Mehmet Altınay resmi başvurusunu merkez ilçe başkanlığına yaptı. Altınay “ resmi adaylık başvurumuzu gerçekleştirdik. Partimize ve Muğla’mıza hayırlı olsun” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisinin 2014 yerel seçimler inde belediye başkanlarını temayül yoklaması ile belirleyecek olması CHP’de başkan adaylığı için başvuru sayısını arttırdı. CHP’den Menteşe Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Mehmet Altınay dün resmi adaylık başvurusunu gerçekleştirdi. Adaylık başvuru dosyasını CHP merkez ilçe başkanlığına teslim eden Mehmet Altınay, partimize ve Muğla’mıza hayırlı olsun dedi.
CHP Menteşe Belediye Başkanı aday adayı Mehmet Altınay “ Cumhuriyetin bekçileri olan bizler sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ve mirasına sahip çıkacağız. Halka sormadan hiçbir karara imza atmayacağız. Biz yaptık oldu demeyeceğiz. Belediyemizi sendikalar, meslek odaları, sivil toplum örgütleri ve halkımızla yöneteceğiz. Muğla’yı ortak akıl ile yöneteceğiz. Aldığımız kararlar sadece yasalara uygunluğuyla değil, kamu vicdanını da tatmin etmelidir. Modern şehircilik anlayışını benimseyeceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.