Altınay “bende varım” dedi

Bu haber 26 Temmuz 2013 - 9:58 'de eklendi ve 1.274 kez görüntülendi.

altinaybendevarim12313216312Menteşe Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayanların arasına Mehmet Altınay’da katıldı.
CHP ilçe Başkanlığının bulunduğu Orgeneral Mustafa Muğlalı iş hanında adaylık açıklamasına yapan Altınay; “Muğla’mıza 21. Yüz yıla yakışır bir kent yapacağız ” dedi.
Haber Merkezi
Menteşe Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayanların arasına Mehmet Altınay’da katıldı.
CHP ilçe Başkanlığının bulunduğu Orgeneral Mustafa Muğlalı iş hanında adaylık açıklamasına yapan Altınay; “Muğla’mıza 21. Yüz yıla yakışır bir kent yapacağız ” dedi.
Orgeneral Mustafa Muğlalı İşhanınıda yapılan aday adaylığı açıklamasına CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, İl Genel Meclisi Başkanı Cemalettin Gürpınar, Belediye Başkanı Osman Gürün, belde belediye başkanları ve partililer katıldı.
Adaylık açıklamasına Atatürk’ün gençliğe hitabesinden alıntı ile başlayan Altınay; “Ulus yoksulluk ve darlık içinde bezgin bitkin düşmüş olabilir , bu dönemde bile ihtiyaç duyduğun güç damarlarındaki kanda mevcuttur diyen ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü Muğla’mız asla unutmadı ve unutmayacak. Bu soylu kan Muğla’yı cumhuriyetin kalesi yaptı. ”dedi.
Mehmet Altınay açıklamasında sık sık halka sormadan hiçbir karar almayacaklarına vurgu yaptı; “Bizler cumhuriyetin bekçileri olan sosyal demokrat belediyecilik anlayışını ve mirasını sahip çıkacağız. Sizlere sormadan halka ve sizlere sormadan halka rağmen hiçbir karara imza atmayacağız. Belediye meclisimizde ve kent meclisinde beldelerimizin temsilini sağlayacağız. Muğla belediyemizi halkla, sivil toplum örgütleri, sendikalarla birlikte yöneteceğiz. Muğla’yı ortak akıl ile yöneteceğiz. Ortak akıl projelerine daima açık olacağız. Zor durumda ki köylümüzün, esnafımızın, halkımızın problemlerini hiç bekletmeden çözeceğiz. Muğlasporumuzu markalaştıracağız. Muğla’mızı 21. Yüzyıla yakışır bir şehir yapacağız. Yöneten ve yönetilenler arasındaki güvensizliği kaldıracağız ” ifade etti.
Aldıkları tüm kararları kamu vicdanına tatmin edecek karalar olduğunu da belirten Mehmet Altınay; “Aldığımız kararlar yalnızca kanunlara uygunluğa ile değil kamu vicdanını tatmin etmek temel hedefimiz olacaktır. Kadın, erkek, genç, yaşlı ayırt etmeksizin aynı özveri ile kararlarımı sizlerle beraber alacağımı taahhüt ediyorum ” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.