Almanya’dan ziyaretçimiz var

Bu haber 01 Ocak 2014 - 11:56 'de eklendi ve 1.118 kez görüntülendi.

almanyadanziyaretci651562Almanya’da yaşayan Psikanalist Halis Çiçek, Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar’ı ziyaret etti.
İlkay Yıldız
Almanya’da yaşayan ve psikoloji konusunda araştırma yapan bunun yanında yayınları bulunan Psikanalist Halis Çiçek Hamle Gazetesi’ni ziyaret etti. Gazetemizi internet üzerinden takip etiğini söyleyen, Çiçek Yazı İşleri Müdürümüz Hafize Nizamoğlu Acar’ın köşesinde yer verdiği ‘İnsan Olmak’ isimli yazı nedeniyle ziyaretini gerçekleştirdiğini söyledi.
Hamle Gazetesi’ni günlük olarak Almanya’da internet üzerinden takip ettiğini kaydeden Psikanalist Halis Çicek, gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar’ı köşesinde kaleme aldığı ‘İnsan Olmak’ isimli köşe yazısının ardından ziyaret etme kararı aldığını söyledi.
Ziyarette konuşan Halis Çiçek, “Uzun süredir yayınlarınızı Almanya’dan takip ediyorum. Almanya’da kadına şiddet konusu üzerinde çalışmalar yapıyorum. Hafize Hanımın ‘İnsan Olmak’ isimli köşe yazısında irdelediği konular dikkatimi çekti. Bu nedenle Türkiye’de bulunduğum süre içinde kendisini ziyaret etme gereği duydum. Ayrıca kendisine son romanım olan ‘Cennetin Yüz Karası’nı da hediye ettim” dedi.
Halis Çiçek’in ziyaretinden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu kaydeden Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar ise, “Bu ziyaret bizi çok onurlandı. Almanya’da yaşayıp bizi takip ediyor olmanızda ayrıca gurur verici. Hamle Gazetesi olarak gerek kaleme aldığımız köşe yazıları ve gerekse haberlerimiz ile Muğla’nın sorunlarını en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın Almanya’dan da takip edildiğini öğrenmek bizim için ayrı bir anlam taşıyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.