Ali İsmail Korkmaz Muğla’da Anıldı

Bu haber 21 Nisan 2015 - 23:09 'de eklendi ve 970 kez görüntülendi.

aliaismailTaksim Gezi Parkı protestolarında çıkan olaylarda, polisin müdahalesi sonucu 19 yaşında yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz için Muğla’da düzenlenen futbol turnuvası Efeshan Restaurant’ta yapılan etkinlik ile sona erdi.

 

Özcan Özgür

Taksim Gezi Parkı protestolarında çıkan olaylarda, polisin müdahalesi sonucu 19 yaşında yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz için Muğla’da düzenlenen futbol turnuvası Efeshan Restaurant’ta yapılan etkinlik ile sona erdi. Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel Korkmaz etkinliği düzenleyenlere teşekkür ederek, “Sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizler hepiniz benim evladımsınız” dedi.

Fikir Kulüpleri Federasyonu’nun düzenlediği futbol turnuvasında, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Başkan Yardımcısı Mehmet Güven, Ali İsmail Korkmaz’ın Annesi Emel Korkmaz, Babası Şahap Korkmaz, CHP Menteşe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Aytaç Kavak, Fikir Kulüpleri Federasyonu, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray Derneklerinin üyeleri, turnuvaya katılan futbolcular ile vatandaşlar katıldı.

Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel Korkmaz etkinliği düzenleyenlere teşekkür ederek, “Sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizler hepiniz benim evladımsınız” dedi. Turnuvaya ev sahipliği yapan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ise, “Katılımlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Sizler hepiniz birer Ali İsmail Korkmaz’sınız. Emel Hanıma ve Şahap Bey’e de şehrimize geldikleri için teşekkür ederim. Burası artık onların da ikinci evi. Buradaki çocuklarda onların birer evladı.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Ali İsmail Korkmaz için düzenlenen futbol turnuvasına katılan oyunculara madalyaları verildi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.