Ali Acar muhtarlarla bir araya geldi « Hamle Gazetesi

Ali Acar muhtarlarla bir araya geldi

Bu haber 19 Ekim 2017 - 18:05 'de eklendi ve 526 kez görüntülendi.

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Marmaris sınırlarında görev yapan 25 mahalle muhtarı ile düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Metin Karakoç

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Marmaris sınırlarında görev yapan 25 mahalle muhtarı ile düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Marmaris Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte Başkan Ali Acar muhtarlarla sohbet ederek, çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Acar yaptığı konuşmada muhtarların bu özel gününü kutlayarak, katılım gösterdikleri için teşekkür etti. Başkan Acar, “Sizler hiçbir resmi bütçeniz olmadan sorumluluk alanınızda, elinizden geldiğince bir nefer gibi kamuoyu hizmeti vermektesiniz. Sizlerle zaman zaman bir araya geliyoruz. Hizmet esnasında sık sık istişare yapıyoruz. Hizmetlerimizi sizlerin önderliğinde yapıyoruz. Bildiğiniz gibi Marmaris’in sınırları büyükşehir yasasıyla birlikte büyüdü. Özellikle kırsal mahallelerde büyük bir hizmet açlığı var. Ama Marmaris’in çıtası da çok yükseldi. Bunu diğer yerlerle kıyasladığınızda sizler de görüp, ifade ediyorsunuz. Sizler, belediye personelimiz ve duyarlı Marmaris yaşayanlarıyla birlikte el ele ilçemizi daha yukarılara taşıyacağız. Eksiklerimizin de farkındayız. Zamanımızı ve bütçemizi en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. En ufak bir endişeniz olmasın. Olabildiğince eksiklerimizi gidermeye çalışıyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.