Ali Acar, köy ziyaretlerini sürdürüyor

Bu haber 28 Ocak 2014 - 19:02 'de eklendi ve 839 kez görüntülendi.

aliacar5161Marmaris Belediyesi’nin mevcut başkanı ve CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar, beraberindeki heyet ile sorunların yerinde tespiti ve çözümü için köylere ziyaretlerine devam ediyor.
Haber Merkezi
30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim öncesi partisi CHP’den 3. dönem için yeniden belediye başkanlığına aday gösterilen Ali Acar köylülerle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Acar’ın ziyaretine Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Halil Gökovalı, CHP Muğla İl Genel Meclis Üyesi Dursun Kaplan, Marmaris Belediye Meclis Üyesi Arzu Girginç, CHP Eski İlçe Başkanı Mehmet Oktay ve belediyenin bazı birim müdürleri katıldı.
Berberindekiler ile Turgut Köyü’ne gelen Marmaris Belediyesi’nin mevcut başkanı ve CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar’ı muhtar Naci İşler ile köylüler karşıladı. Açılan pazarı dolaşan heyet daha sonra köy meydanında vatandaşlarla bir araya geldi. Toplanan köylülere hitaben konuşma yapan Başkan Acar, “ Belediye olarak sorunlarınızı biliyoruz. Bu tespit ettiğimiz sorunları imkânlarımız doğrultusunda acil olanları ekipleri göndererek çözüme kavuşturuyoruz. Marmaris’in tüm olanaklarını ve her şeyini köylerimize taşımak için seferber olduk “dedi.
Başkan Acar, Turgut’tan sonra Selimiye Köyü’ne geçen Acar’ı, köylülerle bir araya geldi. Acar burada yaptığı konuşmada,“ Biz göreve gelirsek demiyoruz görevdeyiz ve sizlere hizmet için buradayız. Meclis üyelerimizle beraber tespit ettiğimiz basit sorunlar çözüme kavuşturulmamış. Hâlbuki karayolları, DSİ ve orman gibi kurumlar çok küçük bütçelerle köylünün sorunlarını çözebilirdi. Köylerimizi heyetimle dolaşarak kısa vadede olan sorunların listesini hazırladık. Bu sorunların bazılarını örneğin okulların çatısı ve dere düzenlemeler yapıldı ve halen yapımlar devam ediyor.30 Mart sonrası görev verdiğiniz takdirde belde ve köyler Marmaris sorumluluğunda olacaktır. Bu büyük sorumluluğu yerine getirmek için sizlerle koordineli şekilde birlik olmalıyız” dedi.
Akşam saatlerinde Marmaris’e hareket eden Başkan acar ve beraberindeki heyet, Orhaniye Köyü’nde bir çiftin nişan törenine davet edildi. Başkan Acar ve ekibinin köylerde olduğunu öğrenen çift, telefonla arayarak yüzüklerini takmasını istedi. Acar, çiftin yüzüklerini takarak ömür boyu mutluluk diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.