Alçak Sürünme de İşe Yaramadı

Bu haber 31 Ocak 2013 - 9:08 'de eklendi ve 1.023 kez görüntülendi.

ytganhirsiz5864Muğla’nın Yatağan ilçesinde faaliyet gösteren bir akaryakıt istasyonunu soymak isteyen hırsızlar, istasyonda görevli pompacının hışmına uğradı. Hırsızlar sürünerek girdikleri marketten koşarak ayrıldı.
Haber Merkezi
Yatağan ilçesinde geçen Çarşamba günü meydana geldi. Yatağan’ın Gölyeri mevkiinde bir istasyona gelen hırsızlar marketin boş bulunduğu sırada markete girmek için kapıya yöneldi. Bu sırada istasyonda görevli pompacının sigara içmek için dışarı çıktığını fark eden hırsızlar istasyonun arka tarafına dolaştı. Pompacının tekrar kafeteryaya geçmesi ile tekrar market kapısına gelen hırsızlar sürünerek markete girdi. Camekan ile ayrılan kısımda duran pompacı rafların arasında sürünen hırsızları fark ederek kovalamaya başladı. Neye uğradıklarını anlayamayan zanlılar sürünerek girdikleri istasyondan koşarak kaçtı.
Olayı, güvenlik kameraları saniye saniye kaydetti. Geçen haftalarda Yatağan’da bir başka istasyonun soyulduğu öğrenildi. Hırsızlık girişimi ile ilgili soruşturma başlatıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.