Albay Çelik’ten ziyaret

Bu haber 03 Kasım 2013 - 22:05 'de eklendi ve 917 kez görüntülendi.

albaycelikMuğla İl Jandarma Komutanlığına atanan Kurmay Albay Halil Çelik, iade ziyaretlerini gerçekleştiriyor. Çelik, Muğla Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ’u ziyaret etti.

Haber Merkezi

Yaklaşık 2 ay önce Muğla’da göreve başladıktan sonra kendisini ziyaret eden ve hoş geldin dileklerini ileten kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarını iade ziyareti gerçekleştiren Muğla İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Halil Çelik, fırsat buldukça iade ziyaretlerinin süreceğini açıkladı.

Muğla Ziraat Odası Başkanı ve aynı zamanda Muğla Muhtarlar Birliği Başkanı Mehmet Baştuğ, Kurmay Albay Halil Çelik’in Eylül ayı içinde Muğla’da göreve başladıktan sonra kendisine ‘Hoş geldin’ ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti. Baştuğ, “Muğla’nın güvenliği ve asayişinin bir kısmını sağlayan Jandarma komutanımız bize iade ziyaretinde bulundu. Kendisine yeni görevinde başarılar diledik. Aynı zamanda Muğla Muhtarlar Birliği Başkanlığı görevini yürütmem nedeniyle jandarma ile muhtarlar arasındaki koordinasyonlu çalışma çok önemli. Muğla Ziraat Odası Başkanı ve Muhtarlar Birliği Başkanı olarak kendisine her zaman yardımcı olmaya hazırız” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.