Alban mazbatasını aldı

Bu haber 25 Aralık 2015 - 0:07 'de eklendi ve 826 kez görüntülendi.

MÜRSEL ALBAN  (2)Muğla’da hafta sonunda Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatının 35. olağan il kongresinde yeniden İl başkanlığına seçilen Mürsel Alban düzenlenen törenle mazbatasını aldı.
Verda Kartal
Muğla’da hafta sonunda Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatının 35. olağan il kongresinde yeniden İl başkanlığına seçilen Mürsel Alban düzenlenen törenle mazbatasını aldı.
Kongrede başkan seçilen Mürsel Alban mazbatasını almak için Muğla Adliye binasına Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, CHP İl Başkanı Mürsel Alban, CHP İlçe Başkanı Erkan Aydın, CHP İl-İlçe Kadın Kolları, CHP İl-İlçe Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte geldi.
Mürsel Alban mazbatasını Menteşe İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Mustafa Şahin’den aldı.
Mazbata töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, “Mükemmel bir seçim oldu. Ve sonuçlarla ilgilide hiçbir itiraz gelmemesi o güven duygusunu göstermiş oluyor. Ben gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum” dedi.
Tekrardan CHP İl Başkanlığına seçilen Mürsel Alban ise, “1 Kasım genel seçimlerden sonra bizim kongre süreçlerimiz başladı. Kongre sürecimizden sonra ilçe kongrelerimizi yaptık. Aralığın 20sinde il kongremizi yaptık. İl Kongremiz gayet verimli geçti. Bu süreçte örgütüm çok çalıştı emek verdi. Ve sonuç yetki kongrenindi. Kongrede bizleri tekrardan bu onurlu göreve layık görüp seçtikleri için ben üyelerimin hepsine çok teşekkür ederim. Örgütün birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte ortak akılla, hiçbir üyemizi ötekileştirmeden tüm seçmenlerimizi Muğla halkımızı da eşit bir şekilde bir arada tutarak yönetim şeklimizi ortaya koyacağız. Ben değil biz olacağız. Biz ne dediysek onları hayata geçirmeye çalıştık. Bundan sonra söylediklerimizi de hayata geçirmeye çalışacağız. 13 ilçe başkanım, 9 ilçe belediye başkanım, 1 Büyükşehir Belediye Başkanım ve 3 milletvekilimle birlikte tüm seçilmişler olan kadrolarımızda Muğla’da partimizi, ilimizden başlayarak tüm Türkiye önünde iktidara taşıyacağımızın sözünü veriyoruz. Biz birlik ve beraberlik içinde yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.