Alay komutanından BİK’e ziyaret

Bu haber 03 Şubat 2018 - 3:25 'de eklendi ve 590 kez görüntülendi.

Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Basın İlan Kurumu Muğla Şubesi’ni ziyaret etti. Muğla BİK Müdürü M. Ali Köseoğlu, Tuğgeneral Sel’e ‘Basın Penceresinden Harb-i Umumi ve Çanakkale’ kitabını takdim etti.
Haber Merkezi

Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Basın İlan Kurumu (BİK) Muğla Şube Müdürü M. Ali Köseoğlu’na iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette Basın İlan Kurumu’nun çalışmaları hakkında bilgi alan Tuğgeneral Coşkun Sel, basınla ve basın çalışanlarıyla kurulan diyaloğun önemli olacağına işaret etti. Muğla BİK Müdürü M. Ali Köseoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Muğla basını hakkında Tuğgeneral Sel’e bilgiler verdi.

Öte yandan, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin’e yönelik harekâtını ve Mehmetçiğin vatan savunmasını sonuna kadar desteklediklerini kaydeden Köseoğlu, “Zeytin Dalı Harekâtı’yla sınırlarımızın güvenliğini sağlayan ve bölge halkının yaşadığı baskı ve zorlukları bertaraf etmeye kararlı olan Mehmetçiğimizin ve şanlı ordumuzun her zaman yanındayız” dedi. Tuğgeneral Coşkun Sel de, en son terörist bölgemizde etkisiz hale getirilinceye kadar vatan savunmasına devam edileceğini kaydetti. Köseoğlu, ziyaretin sonunda Tuğgeneral Sel’e Basın İlan Kurumu yayınlarından ‘Basın Penceresinden Harb-i Umumi ve Çanakkale’ kitabını takdim etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.