Akyaka’da pastırma yazı

Bu haber 31 Ekim 2015 - 0:24 'de eklendi ve 699 kez görüntülendi.

AKYAKA’DA PASTIRMA YAZI MUĞLA’NIN EN ÖNEMLİ GÜNÜBİRLİK TURİZM MERKEZİ AKYAKA’DA VATANDAŞLAR PASTIRMA YAZININ TADINI ÇIKARIYOR.Muğla’nın en önemli günübirlik turizm merkezi Akyaka’da vatandaşlar pastırma yazının tadını çıkarıyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ardından Muğla’da vatandaşlar soluğu Akyaka sahilinde aldı. Pastırma yazının yaşandığı Akyaka’da bazı vatandaşlar yaz sıcağının son demlerini yüzerek geçirirken, bazı vatandaşlar da sahil kenarında yürüyüş yaptı.
Akyaka’da özellikle üçüncü yaş kuşağı yabancı turistlerin ağırlıklı olarak tercih ettikleri tatil beldesi olurken, yaşlı turistler şezlong altında hem güneşin tadını çıkarıyor, hem de kitap okuyor. Yaz aylarında günübirlik Aydın, Denizli, İzmir gibi illerden gelen yerli turistlerin tercih ettiği Akyaka, yaz sıcağının son günlerinde yerli turistin akınına uğradı.
Sahilde birçok vatandaş yürüyüş yapmayı tercih ederken, az sayıda da olsa Ekim ayının son günlerinde denizin keyfini çıkaran vatandaşlar deniz sezonunun finalini yaptı. Günübirlik Akyaka’ya gelenler sahil kenarındaki kafelerde güneşin son sıcaklığının tadını çıkardı. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.