Akyaka Jandarması öğretmenleri unutmadı « Hamle Gazetesi

Akyaka Jandarması öğretmenleri unutmadı

Bu haber 25 Kasım 2015 - 22:50 'de eklendi ve 829 kez görüntülendi.

AKYAKA JANDARMASI ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI ULA İLÇESİ AKYAKA JANDARMA KARAKOL KOMUTANLIĞI EKİPLERİ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜN’DE SORUMLULUK BÖLGESİNDEKİ OKULLARDA ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ.Ula İlçesi Akyaka Jandarma Karakol ekipleri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde sorumluluk bölgesindeki okullarda öğretmenleri ziyaret etti.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Akyaka ve Gökova mahallesindeki okulları ziyaret eden İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Ula İlçesi Akyaka Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, öğretmenlerin gününü kutladı.
Akyaka Jandarma sorumluluk bölgesindeki 7 okul ziyaret eden ekipler, öğretmenlere çiçek hediye etti. 7 okulu ayrı ayrı ziyaret eden jandarma ekiplerine sıcak bir şekilde karşılayan okul müdür ve öğretmenleri, sohbet etme imkânı da buldular. Jandarma ekipleri sorumluluk bölgesinde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı 156 Jandarma ihbar hattından kendilerine ulaşabileceklerini belirttiler.
Ziyaretleri nedeniyle Jandarmaya teşekkür eden okul yönetimi ve öğretmenler, “Bölgemizin huzur ve refahı için görev yapan jandarma ekiplerinin 24 Kasım’da bizleri hatırlaması bizler için övünç kaynağı. Jandarmamız sadece güvenlik açısından değil, insani açıdan da çok önemli görevleri var. Sonuçta onları yetiştiren de bizler gibi eğitimciler. Ne mutlu ki bize bu vatan için hayırlı bireyler yetiştirmişiz” dediler. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.